KALİTE POLİTİKASI

Hava ve uzay endüstrisine yönelik yüksek teknoloji sistemleri ile ilgili Ar-Ge çalışmaları kapsamında; tasarım, mühendislik analizleri, ve prototip üretimi konularında hizmet vermekte olan EDS Hava Uzay Teknolojileri Mühendislik Limited Şirketi, müşterilerine ve iş ortaklarına kaliteli ve en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

EDS Hava Uzay Teknolojileri Mühendislik Limited Şirketi, teknolojik hizmet ve ürün geliştirme çalışmalarını; akademik ortamda geliştirilen bilgiyi kullanarak, sürdürülebilir ve istikrarlı bir yapı içerisinde, bilgi güvenliğini sağlayarak gerçekleştirecektir ve küresel standartlara uygun, rekabetçi çözümler sunacaktır.

EDS Hava Uzay Teknolojileri Mühendislik Limited Şirketi, tüm çalışmalarını mühendislik etiği ve çevreyi koruma bilinci içerisinde gerçekleştirecektir.

EDS Hava Uzay Teknolojileri Mühendislik Limited Şirketi, verimliliği ve kaliteyi arttırmak için çalışanlarının katılımıyla Ar-Ge çalışmalarının ve müşteri memnuniyetini etkileyen tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesi doğrultusunda hareket edecektir.

EDS Hava Uzay Teknolojileri Mühendislik Limited Şirketi, çalışanlarının eğitimine verdiği destek ile yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların oluşmasını sağlayacak, sürekli gelişimi teşvik edecektir. Tüm hedeflerine çalışanlarının mutluluğunu gözeterek ulaşacaktır.