AKIŞKAN TEST SİSTEMLERİ

Çalışma Alanlarımız > Akışkan Test Sistemleri

Kavramsal Tasarım, Üretim ve Ölçüm Hizmetleri

Gaz ve sıvı akışı içeren ürünlerin geliştiricileri, geliştirme, kabul ve üretim aşamalarında çeşitli testleri yürütme ihtiyacı duymaktadırlar.  Bunlar, bir kısmı standartlar tarafından da öngörülen dayanım ve performans değerlendirme testleridir.

Endüstrinin ihtiyaç duyduğu akışkan test sistemleri, yüksek debide, basınçta, hızda, sıcaklıkta gaz ve akışkan içerebildikleri gibi, çok düşük debiler veya basınç farkları da içerebilmektedir.  Her bir test sistemi, hedeflenen test şartları yelpazesi, kapasite, kullanılacak ölçüm teknikleri, beklenen ölçüm hassasiyeti vb. noktalar göz önüne alınarak tasarlanmaktadır.  Teste uygun akış şartlarının tam olarak sağlanması, uygun ölçüm cihazlarının seçilmesi, ölçüm belirsizliklerinin en aza indirgenmesi ve tam olarak belirlenmesi, test ekibinin test sistemi ve süreci hakkında uygun şekilde bilgilendirilmesi, zengin dokümantasyon gibi konular, test sistemine yapılacak yatırımın karşılığını alabilmek için özellikle önemlidir.

EDS Hava Uzay Teknolojileri,  gerek kendi kullanımı için, gerek iş ortakları için tasarlayıp imalatını gerçekleştirdiği test sistemlerinde, deneyimli ekibinin mühendislik çalışmalarıyla, özellikle test sistemleri ve ölçüm teknikleri konusunda deneyimli akademisyenlerin güncel bilgilerini birleştirerek hızlı, ekonomik ve verimli çözümlere ulaşmaktadır.

Hizmet

EDS Hava Uzay Teknolojileri, iş ortaklarına çalışmalarını;

  • güvenilir,
  • hızlı,
  • anlaşılır,

olarak sunabilmek için sürekli iyileştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir.

Standartlar

Çalışmalarımızda müşterilerimiz tarafından tarafımıza iletilen ürün bazlı standartların isterlerini ayrıntılarıyla inceleyerek proje kapsamımızı belirlemekteyiz. Ek olarak, tüm proje süreçlerimizi onaylı ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemimiz çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Değerlendirme

  • EDS Hava Uzay Teknolojileri, projelerinin önemli noktalarında ister, tasarım, ürün vb. ile ilgili bilgileri müşterinin ihtiyaçlarını gözeterek en sade ve anlaşılır şekilde raporlamaktadır.
  • Proje aşamalarının değerlendirilmesi müşteriler ile birlikte gerçekleştirilmektedir.
TASARIM
ÜRETİM
DOĞRULAMA